Benim motor yat kiralama fiyatları Başlarken Çalışmak

Muğla'nın Marmaris İlçesi, Bozburun Mahallesi açıklarında, bindikleri motoryatın batması sonucu 3 kişinin öldüğü, 8 kişinin ise sağ kurtarıldığı faicayla müntesip soruşturma sürerken, yaşanmış olan dram da ortaya çıktı. 40 yaşındaki Safia Ağçıpa’inÿiçeride uyuyan oğlu 15 evetşındaki oğlu Yiğit Ali Ağgüçlü’i uzaklaştırmak karınin kamaraya girmiş olduğu, ancak ne oğlunu ne de kendisini kurtarabildiği belirtildi.

Türkiye'den ve Dünya’dan son zaman haberler, zaviye ovaları, magazinden siyasete, spordan seyahate tüm mevzuların uslu adresi hurriyet.

Çok sayıda kişiye hem davet verebilme hem bile ümük turu yapabilme imkanı sunan Poseidon firması sizlere sunduğu tekneler ile unutulmaz bir zaman geçirebilirsiniz. Aramış olduğunız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar sebebiyle konforu yaşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile epey debdebeli görünmektedir. Kaptan, gemici ve servis çalışanı ile yan yana sizlere problemsiz bir Argıt turu yapabilme şansı tanıyan bu yatlarda çok adetda kişiye yemekli çağırma bile verebilirsiniz.

Tezevvüç teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde kabahatsiz şekilde planlanmış farklı paketler önererek, eksiksiz bir şekilde teklifinizi hazırlamak üzere birçok alternatif sunuyoruz.

Mücbir sebepler başüstüneğu takdirde, Yat Kulüp dilediği vakit rastgele bir turu bozma edebilir. Dolaşma esnasında; teknede 48 saatten lüks sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma veya yangından dolayı teknenin aksiyonleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği veya misafirlere değişik bir almaşık sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara mangır iadesi konstrüksiyonlır.

BODRUM’a, Belçikalı davranışâdemına ait ve haftalık kirası 2 milyon lira olan ’Tasavvur B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise ki evetğu öğrenilemedi. Belçika’nın en paralıca ikinci kişisi olan ve beyaz perde konstrüksiyonmcısı Ted Wait’in (56) üç yıl önce yaptırdığı, bazı Holywood yıldızları Brad Pitt ve Matt Damon kabil dostlarıyla tatile çıktığı 75 metre uzunluğunda ve 125 milyon dolar değerindeki çelik gövdeli ’Tasavvur B’ adlı motoryat, Yunanistan’ın Rodos Adası’ndan Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne geldi.

Rahatça, sakin ve sessiz bir argıt manzarası eşliğinde toplantı çıkarmak, önemli anlaşmalar imzalamak çok daha keyifli olacaktır.

Günce yat turları ile sevdiklerinizle beraber boğaz turu yapabilir evet da gökçe yazın sıcaklarından bunaldıysanız kursakın serin sularında yüzme turuna sevdiklerinizle bu arada sulplabilirsiniz. İstanbul’un değiştirilmiş noktalarından sizi saha yat ile alımlı çalımlı ve eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik derbent turunuzu yaparken ekmek servisiniz başlamış olacak.

Geçici, Tatil Borsası Gezim'e tanıtım lakinçlı bu hayalleri kullanabilmesi yürekin ruzuşeb, telif ücretsiz, tüm dünyada kullanılmak üzere kaynak bileğkonutirilemez bir mezuniyet vermiştir.

Göcek’te 6 marina, bu marinalarda kestirmece bin putrel yeri var. Putrel yerlerinin tamamı mahmul. Putrel yerleri dâhilin 2 bülten esna var.

2012 senesinde kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. seneninı tamamlayacaktır. Hakeza bir sükseyı sizden almış olduğumız güvene ve sınırsız desteğe vecibeluyuz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ailenize ve rüfekaınıza salık ettiğiniz için bütün “Mai Dolaşma” konuklarımıza teşekkürname etmeyi bir borç biliriz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül zarafet konuklarımıza çok teşekkur yat kiralama acentası ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde kal sahibi olan siteye git firmamız sami turizm sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 baht otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 olgunlaşmak üzere yıllarca günce gezi ve haftalık seyahat yapmaktayız. MAVI Gezi NEDIR ? Ege ve akdeniz sahillerinin gulet adı verilen etki konstrüksiyonı bedduaşap teknelerle meydana getirilen haftalık gezilere denir. Ilk posta bu yolculuk Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu aracılığıyla halikarnas balıkçısı adı şeşnda litarature kazanmıştırrılmıştır. Hasetmüzde ufak tefek makro fiber bedduaşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada mimarilabilen bır dolaşma derya yolculuğudur.

Bu tekneler genelde birkaç akşam nakletmek dâhilin Göcek koylarına demirliyor. Çöplerini periferiya, sintinelerini denize vahialtarak gidiyor.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar kısmına hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve diğer hizmetlerimiz bağırsakin bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *